Kto sme?

O nás

Zorganizujeme oslavu, ktorá baví. Kvalita, rýchlosť a spokojnosť zaručené.

Sme tím mladých ľudí, ktorí sa vedia baviť, majú radi svoju prácu a neboja sa nových výziev. Rozlúčky so slobodou organizujeme od roku 2010 a za ten čas sme sa stali najväčšou firmou v tejto oblasti. Momentálne pôsobíme v dvoch krajinách a štyroch mestách, v Bratislave, Košiciach, Prahe a v Brne. Máme veľmi pestrú ponuku, vyše 200 rôznych aktivít: denné aj večerné, pre dámy aj pre pánov, pre domácich aj zahraničných klientov. Veríme, že sa čoskoro aj ty pridáš do radov našich spokojných zákazníkov, ktorých sme za ten čas stihli nazbierať už niekoľko tisíc. 

  • Organizovanie rozlúčok od roku 2010
  • V ponuke vyše 200 rôznych aktivít
  • Viac než 3000 spokojných zákazníkov
  • Zorganizovanie rozlúčky už za 3 minúty

Náš tím

cms-img

Adresa

Mliekarenská 8

82109 Bratislava

Kontakt

tel: 0948 844 427

email: info@rozlucky.sk

Odporúčania od zákazníkov

Ahoj Katka. Najväčšími kritikmi by mali byť ľudia, pre ktorých to bolo zorganizované. V sobotu večer som počul len samé chvály. Štvorkolky sme si trošku spestrili, Barborka a šoféri boli super, veľmi príjemní. Večera a božský steak, ktorý oslávenec zaradil medzi TOP 3 hovorí za všetko. Striptíz snáď komentovať nemusím :) Chalani boli ozaj spokojní. Ďakujem pekne za flexibilnú organizáciu a určite Vaše služby odporučím ďalej.

Dušan

Dobrý deň, Výborná práca! V mene celej skupiny a ženícha by som Vám chcel poďakovať za naozaj bezchybnú organizáciu a priebeh celej rozlúčky. Oceňujem, že i napriek krátkemu času sa Vám podarilo zabezpečiť všetky požadované aktivity v excelentnej kvalite a v rámci dohodnutých podmienok. Veľmi dobre sa mi pri objednávke spolupracovalo s Katkou, ktorá mi poskytla všetky potrebné informácie a pôsobila tak doveryhodne a profesionálne, že som vôbec nepochyboval o úspechu celej akcie.Rád by som vyzdvihol aj profesionalitu nášho sprievodcu Matúša, ktorý zabezpečil, aby sme aktivity stihli podľa časového harmonogramu a bol dobrým sprievodcom počas celého večera. Je ťažké sa v tejto uponáhľanej dobe na niekoho spoľahnúť a zverit mu doveru pri organizácii dôležitých osláv, k akým rozlúčka so slobodou nepochybne patrí. Som úprimne rád, že ste ma svojou profesionalitou presvedčili, že na vašu agentúru sa môžem 100% spoľahnúť a vrele ju môžem odporučiť všetkým svojim známym, ktorí budú potrebovat niečo podobné zorganizovať. Ešte raz ďakujem a prajem pekné dni a ešte veľa spokojných skupín a skvelých rozlúčiek so slobodou.

S pozdravom Ľubo

Dobrý večer Daniela. Rozlúčka so slobodou bola výborna. Všetky aktivity boli zorganizované nad naše očakávania, ženích aj všetci ostatní sa výborne bavili. Všetci siedmi sme boli nadmieru spokojni a určite odporučíme Vaše služby známym! Taktiež chceme pochváliť aj hostesku Ivanu, ktorá pohotovo vybavila všetko, čo sme potrebovali a taktiež dala na nás pozor ;). Ďakujem v mene všetkých zúčastnených!

S pozdravom, Marko