Zápasy v bahne Rozlúčka so slobodou Zobraziť väčšie

Zápasy v bahne

Sexy zápasy v bahne v Bratislave = Mud wrestling.

Sexy baby v bikinách a bahno - tak vyzerajú zápasy v bahne. Poďte sa s nami zabaviť a užiť si show, akú ste ešte nevideli. A čo je najlepšie, s mladým ženíchom v hlavnej úlohe. 3 kolá pre dievčatá a 2 pre budúceho ženícha.

Mud wrestling organizujeme v pohodovom bare v centre Bratislavy. Máte zabezpečené súkromie a celá aktivita je organizovaná exkluzívne pre vašu rozlúčkovú skupinu, takže sa môžete úplne odviazať a vychutnávať si pohľad na tento sexy súboj dvoch dievčat. Avšak len dovtedy, pokiaľ sa k nim do bahna nepridá aj náš budúci ženáč. Potom sa celý dojem presúva zo sexy na komický a vy ako najlepší kamaráti musíte zabezpečiť, že táto jedinečná skúsenosť oslávenca bude pekne zdokumentovaná a bezpečne uložená na tých správnych miestach, napríklad aj vo vašich telefónoch a použitá len v tých najdôležitejších a najvýznamnejších momentoch.

A ešte jedna dôležitá informácia! Sprcha a uteráky sú na mieste samozrejme zabezpečené, vy už len vyberte vhodný kostým, s ktorým náš oslávenec vôjde do bahna.

Cena zahŕňa:

  • 3 kolá zápasov dvoch dievčat v blate,
  • 2 kolá pre oslávenca,
  • uteráky, sprcha
  • príjemná hosteska

Trvanie: cca 1 hod.

Celková cena

42,00 €

Počet ľudí na aktivite Cena na osobu
10 (min) - 10 42,00 €
11 - 11 40,00 €
12 - 12 38,00 €
13 - 13 36,00 €
14 - 14 34,00 €
15+ 32,00 €

Zadaný čas je len orientačný a presný čas potvrdíme dodatočne v závislosti od dostupnosti danej aktivity.

Ďalšie produkty v tejto kategórií: