Zápasy v banhne

Zápasy v banhne

O aktivite

Sexy zápasy v bahne v Bratislave = Mud wrestling.

Sexy baby v bikinách a bahno - tak vyzerajú zápasy v bahne. Poďte sa s nami zabaviť a užiť si show, akú ste ešte nevideli. A čo je najlepšie, s mladým ženíchom v hlavnej úlohe. 3 kolá pre dievčatá a 2 aj s budúcim ženíchom.

Mud wrestling organizujeme v pohodovom bare v centre Bratislavy. Máte zabezpečené súkromie a celá aktivita je organizovaná exkluzívne pre vašu rozlúčkovú skupinu, takže sa môžete úplne odviazať a vychutnávať si pohľad na tento sexy súboj dvoch dievčat. Avšak len dovtedy, pokiaľ sa k nim do bahna nepridá aj náš oslávenec. Potom sa celý dojem presúva zo sexy zápasov na komický rovnovažný tanec a vy ako najlepší kamaráti musíte zabezpečiť, že táto jedinečná skúsenosť oslávenca bude pekne zdokumentovaná a bezpečne uložená na tých správnych miestach, napríklad aj vo vašich telefónoch a použitá len v tých najdôležitejších a najvýznamnejších momentoch.

A ešte jedna dôležitá informácia! Sprcha a uteráky sú na mieste samozrejme zabezpečené, vy už len vyberte vhodný kostým, v ktorom oslávenec pôjde do bahna.


Cena zahŕňa:

  • 2 kolá zápasov dvoch dievčat v blate
  • 3 kolá pre oslávenca
  • uteráky, sprcha
  • sprievodkyňa/sprievodca


Trvanie: cca 1 hod.

Cenník

Od osôb Do osôb Cena / os
10 10 43.00 €
11 11 41.00 €
12 12 39.00 €
13 13 37.00 €
14 14 35.00 €
15 15 33.00 €

Rezervácia

Počet osôb ( Min: 10 , Max: 15 )
Cena za aktivitu {{ formatter().format(onlyProductPrice) }}
Cena celkom
{{ formatter().format(price) }}
Kontaktujte nás

Pridajte si: