Často kladené otázky

 

Dělám to poprvé. Jak se organizuje rozlučka?

Vaše role je v podstatě velmi jednoduchá, nicméně cílem je ale zajistit nezapomenutelnou rozlučku se svobodou pro Vás a Vaše přátele. Na výběr máte dvě možnosti. Buď si rozlučku zorganizujete sami, nebo necháte všechny starosti na nás -  v tomto případě se Vy i Vaši přátelé budete pouze bezstarostně bavit a užijete si skvělou rozlučkovou jízdu.

 

Můžeme si aktivitu objednat, i když nás je méně, než je uvedené minimum?

Samozřejmě můžete, v tomto případě je nutné uhradit částku za minimální počet osob pro vybranou aktivitu.

 

Můžeme si vybrat datum a čas jednotlivých aktivit?

Ano, můžete. V případě, že Vámi vybraný termín není volný, nabídneme Vám jiný den a čas pro konání aktivity tak, aby Vám termín vyhovoval.

 

Je rezervace přes internet závazná? Co se stane, pokud rezervaci zruším?

Vaše rezervace je nezávazná. Je pro nás pouze signálem, že máte o nabízený produkt zájem. Rezervace je platná 5 pracovních dnů od data jejího vytvoření. Závaznou se stává po uhrazení zálohy. Pokud záloha za konání aktivity není uhrazena do 5-ti pracovních dnů, rezervace propadá. Rezervaci je možné během 5-ti pracovních dnů kdykoliv zrušit. V případě, že záloha je již zaplacena, v případě zrušení aktivity se nevrací. Pokud se počet zúčastněných osob (nejpozději tři dny před konáním aktivity) sníží, může Vám být záloha za danou osobu vrácena –to  vždy pouze na základě vzájemné dohody.

 

Je možné aktivitu upravit podle mých specifických požadavků?

Samozřejmě. Stačí nás pouze kontaktovat a rádi upravíme rozlučku tak, aby byla vytvořena speciálně pro Vás a Vaše přátele.