ROZLUČKA SE SVOBODOU PRO DÁMY V PRAZE

S Rozlucky.com zažijete jedinečnou, originální a nezapomenutelnou rozlučku se svobodou v Praze.

SKVĚLÁ ROZLUČKA ZAŘÍZENA ZA PÁR MINUT

Vyberte si aktivity, zvolte datum, počet osob a RELAXUJTE - vše ostatní zorganizujeme za vás.

VÝHODNÉ CENY, MNOŽSTEVNÍ SLEVY A BALÍKY

Nabízíme ty nejlepší ceny na více než 100 dámskych rozlučkových aktivit v Praze.

SLUŽBY OVĚŘENY ČASEM

Na trhu jsme od roku 2015. Dbáme na kvalitu našich služeb, osobní přístup a hlavně vaší spokojenost.

Vyberte si z naší nabídky aktivit pro pány:

Připravili jsme pro vás to nejlepší a nejzajímavější, co zábavní průmysl nabízí. Denní, večerní, zábavné, sexy, oddechové, ale i ulítlé aktivity. Zde máte možnost poskládat nejvhodnější rozlučkový program právě pro vaši skupinu.

Jak na to?

Krok 1

Zvolte si město a vyberte si aktivitu

Vyberte si město, ve kterém chcete rozlučku se svobodou zažít. Nabídka aktivit je pestrá a finančně dostupná pro všechny. Sdílejte vaše tipy na rozlučku s celou skupinou.

Krok 2

Vytvořte nezávaznou rezervaci

Jednoduše si naklikejte pro vás vhodný rozlučkový program, zadejte počet osob, vyberte si datum. Dokonce si můžete vybrat i orientační čas, který si přejete, pro určení začátku jednotlivých aktivit. Po vytvoření rezervace dostanete na vámi zadaný e-mail Informační voucher se shrnutím rezervace.

Krok 3

Potvrzení termínů

Budeme vás obratem kontaktovat. Dohodneme s vámi podrobnosti jako dostupný čas, místo setkání apod. Cokoliv vás zaujme, jakékoliv dotazy budete mít, jsme tu pro vás. Rezervaci je možné kdykoliv zrušit.

Krok 4

Potvrzení rezervace

Zaplacením zálohy se vaše rezervace stává závazně potvrzenou. Výše zálohy záleží na charakteru aktivity. Platba je možná bankovním převodem, kartou nebo službou Paypal. Po zaplacení vám přichází na e-mail Potvrzující voucher.

Krok 5

Nohy na stůl a relax

Vše ostatní vyřídíme za vás :)

Dámská jízda v Praze

Stověžatá Praha, matka měst, nabízí kulturní, historické i naučné vyžití. Zároveň je špičkou v oblasti cestovního ruchu s nadstandartními službami zábavního průmyslu a gastronomie. Je proto ideálním místem pro Vaši dámskou jízdu. Na výběr máte mnoho aktivit, které zaručeně pobaví celou skupinu a zaručí všem tu nejlepší dámskou jízdu pro budoucí nevěstu. Třeba úžasné plavby po Vltavě, pod Karlovým mostem nebo pod Vyšehradem na krásných párty lodích s Proseccem, kvalitním pivem a vínem. V místních tradičních restauracích rozhodně nebudete zklamány. Rozlučka se svobodou se nemůže obejít bez návštěvy pražských barů nebo hudebních klubů, které jsou celosvětově známé. Zároveň zde můžete najít i čistě dámské kluby, kde kromě galantní a sexy pánské obsluhy nejsou žádní jiný muži. Praha Vám tak nabízí celé spektrum zábavy a my jsme z toho pro Vás vybrali jen to nejlepší. Dámska jízda na jedničku!


Doprava a ubytování v Praze

Všechny cesty vedou do Říma. V Čechách se to dá říci o Praze. Dostanete se sem všemi způsoby. Autem, vlakem, autobusem, letadlem nebo lodí. Praha má jednu z nejlepších integrovaných doprav na celém světě. Doprava zde je tady rychlá a není drahá.  Vlak nebo autobus Vás vyloží v samém srdci města, takže rozlučka se svobodou může začít ihned po příjezdu. Co tu všichni určitě ocení, jsou zdejší možnosti ubytování od apartmánů přes hostely a levnější hotely, až po luxusní hotelové pokoje. Můžete si tak najít útulný pokoj v romantických místech Malé strany nebo Starého města. Díky výborné dopravní dostupnosti tak i ubytování mimo centrum Prahy pro Vás může být velmi pohodlné a bez jakýchkoliv komplikací. 

Jak nastavit a připravit rozlučku

Rozlučka se svobodou může mít vícero podob. Základem však je, aby byla spokojena budoucí nevěsta. Proto musí být všechny plány přizpůsobeny právě jí. Velmi důležitý je i moment překvapení, tedy to, s čím nevěsta vůbec nepočítá. Občas bývá náročné vybrat vhodný termín pro celou skupinu. Počet osob Vám tak může neustále kolísat, což může být velký problém, pokud organizujete rozlučkové aktivity samy. Rozlučkové agentury, jako je ta naše, s tím ale samozřejmě počítají a naši profesionálové Vám ušetří mnoho organizační námahy při těchto neustálých změnách. Při výběru aktivit zvažte, zda má oslavenkyně zájem o sexy aktivity – tedy aktivity za účasti striptéra. Může se totiž stát, že v průběhu rozlučkového večera nastane nepříjemná situace, která ovlivní zbytek celé rozlučkové noci. Správné nastavení rozlučky může být občas časově náročné a stresující, proto Vám nabízíme služby rozlučkových profesionálů.

Nápady na rozlučkový program v Praze

Na našem webu Vám nabízíme spoustu nápadů, jak prožít rozlučkový čas v Praze. Dámská jízda nemusí být jen o společné večeři a návštěvě nočního klubu. To je určitě klasická rozlučka, kterou nevěsta ocení. Když ji ale spojíte s jinými aktivitami, třeba i zážitkového charakteru, zapamatuje si ji navždy. Plavba po Vltavě na našich párty lodích je jedna z nejoblíbenějších. Před nebo po rozlučkové noci můžete vyzkoušet naše Wellness balíčky či speciální kurzy tance. Pro přesun na večeři nebo do dámského klubu můžete využít rozlučkové jízdy luxusními limuzínami. Možností a kombinací je hodně a záleží jen na Vašich preferencích, jak si svůj rozlučkový den představujete. Důležité jen je, zvolit vhodný program přímo pro Vaši skupinu a nastavit si časovou rezervu pro jednotlivé aktivity. Užijte si rozlučku s klidem tak, abyste vše stíhali – je to přece loučení se svobodou.

TOP aktivity v Praze

Naše nejpopulárnější aktivity organizované exkluzivně námi. Jsou orginální, sexy a nuda na nich určitě nebude. Ověřené časem, zákazníky a také přímo námi.

Večerní tipy na dámskou jízdu v Praze

Každý večer Praha ožívá svoji pověstnou noční zábavou. Můžete začít skvělou večeří v jedné z mnoha pražských restaurací, které jsou díky vysoké úrovni pražské gastronomie opravdu výjimečným zážitkem. Po jídle se můžete projít po nábřeží nebo si rezervujte některou z našich rozlučkových plaveb. Ty Vám při západu slunce poskytnou skutečně silné momenty. Některé vyhlášené pražské bary jsou součástí i naší rozlučkové nabídky. Vaše párty může pokračovat i návštěvou čistě dámského klubu s krásnou a sexy pánskou obsluhou jen pro Vás. Nebo si můžete rezervovat Karaoke salonek, kam Vás odvezeme luxusní Hummer limuzínou, třeba i se sexy striptérem přímo na palubě vozu. Ostatně pánský striptýz nabízíme ve více variantách a naši striptéři jsou skuteční profesionálové. Máte zde na výběr také velké množství hudebních klubů a diskoték. Velké množství našich klientek potvrdí, že Praha je výbornou destinací pro rozlučkovou dámskou jízdu, kterou si nevěsta opravdu užije.