Pohodová plavba s neomezeným pitím Zobrazit větší

Pohodová plavba s neomezeným pitím

Plavba Prahou po Vltavě - úžasná párty s neomezeným pitím a v naprostém soukromí na lodi!  

Rozlučka se svobodou jako ultra zážitková pařba na Vltavě s přáteli a s kulisami stověžaté Prahy a to celé dvě hodiny. Je to možná kýč ale fakt stojí za to! Nová loď Najade s kapacitou do 40-ti osob, je pro  skupinu přátel přímo ideální. K dispozici máte vytápěnou kabinu v chladnějším počasí a horní, sluneční paluba je kuřácká a vhodná pro letní měsíce. Na lodi je Vám k dispozici taky plně zařízený bar, skvělý výběr rumů či doutníků, Wi-fi zdarma, Bluetooth hudební systém a možnost platby kartou. Loď je zcela vyhrazená užít si nezapomenutelnou plavbu.

V rámci našeho plavebního balíku na Vás čeká neomezená konzumace čepovaného piva Pilsner, vína (červené / bílé), nealka, džusů, nebo teplých nápojů káva / čaj. Můžete také využít možnosti přiobjednání malého občerstvení (zeptejte se nás).

A máme pro Vás ještě něco navíc! Jako překvapení pro ženicha využijte možnost přiobjednat si striptýz nebo lesbo show přímo na palubě!

Vyberte si tuto osvědčenou klasiku na Vltavě, která potěší určitě každého. Naše delegátka se na místě postará o to, aby byly poskytované služby v tom nejvyšším standardu.

Plavbu je možné po dohodě prodloužit až do 24:00.

Na loď je možné si přinést také vlastní pití! V tomto případě se hradí jednorázový poplatek za celou skupinu jako nevratná záloha 790,- Kč.

Cena za další hodinu plavby je 4 900 Kč + 250 Kč / osoba za neomezené pití.

Co cena zahrnuje?

  • Rezervace lodě;
  • Služby kapitána a posádky lodě;
  • 2 hodiny plavby;
  • Neomezené pití: pivo, víno, nealko a teplé nápoje.

Celková cena

1 590,00 Kč

Počet osob Cena za osobu
0 (min) - 9 1 590,00 Kč
10 - 11 1 490,00 Kč
12 - 14 1 390,00 Kč
15+ 1 290,00 Kč

Zadaný čas je pouze orientační a přesný čas potvrdíme dodatečně v závislosti na dostupnosti dané aktivity.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: