Zápasy v bahne - Mud wrestling Zobrazit větší

Zápasy v bahně - Mud wrestling

Pikantní Lesbi show jako zápas v bahně? Velkolepá show pro oslavence. Rezervujte si celé patro ve známém pražském klubu. 

Originální dárek pro oslavence! Udělejte mu z rozlučky pořádnou párty. K dispozici budete mít celé jedno patro ve známém hudebním klubu Chapeau Rougue v centru Prahy nebo v klubu Downtown 23.

Při příchodu Vás čeká točené pivo a pro oslavence absinth - jako pořádné chlapské pití na začátek. Dvě krásné tanečnice Vám pak předvedou pikantní Lesbi Show do které zapojí i samotného oslavence. Při svém vystoupení ho svléknou do spodního prádla a přizvou k sobě.  Na konci pak oslavenec samozřejmě dostane vše nutné pro osprchování ( přezuvky, sprchový gel i ručník). Celá Vaše skupina tak po vystoupení může zůstat pohodlně v klubu i nadále.  

Největší výhodou obou klubů, oproti dalším Strip klubům v Praze, je bezpochyby jejich cenová dostupnost pití. Vaše rozlučka se tak může změnit v tu nejdivočejší párty. Naše delegátka se na místě postará o to, aby byly poskytované služby v tom nejvyšším standardu.

Pro zpestření celé akce si k tomuto balíku můžete třeba i přiobjednat XXL tanečnici, která Vašeho oslavence po odchodu dvou krásných dívek v bazénku zabaví ještě o něco déle.

Co cena zahrnuje:

  • Vstup a rezervace v klubu Chapeau Rougue nebo Downtown 23;
  • Uvítací drink pro každého (absinth pro oslavence);
  • Lesbi show s oslavencem v bazénku;
  • Pro oslavence - sprchový gel, ručník i přezuvky;
  • Volný vstup do horního patra klubu Chapeau Rougue pro celou skupinu;

Celková cena

1 290,00 Kč

Počet osob Cena za osobu
10 (min) - 11 1 290,00 Kč
12 - 13 1 190,00 Kč
14+ 1 090,00 Kč

Zadaný čas je pouze orientační a přesný čas potvrdíme dodatečně v závislosti na dostupnosti dané aktivity.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: