Středověký hodovní zážitek Zobrazit větší

Středověká jízda

Středověk jak má být - neomezené jídlo i pití a skutečná dobová show. Velkolepý rozlučkový zážitek!

Toužíte rozlučku strávit posezením s přáteli, ale chcete k tomu i netradiční zábavu? Nabízíme Vám posezení a All inclusive balík v nefalšované atmosféře středověké hospody v Praze. Tato hospoda totiž skutečně funguje již několik století. Nabízíme Vám středověkou show, do které bude zapojen i ženich. Myslíte, že by zvládl tanec s břišní tanečnicí? A co třeba souboj s mečem? Užijte si dobové prostředí včetně klasické, velkolepé hostiny. Všechny pokrmy jsou před servírováním na hodovní stůl připravovány na tradičním, obrovském grilu.  

Čekají Vás sýrové talířky s klobásou, saláty, čerstvě pečený chleba, kuřecí steaky, krkovička, masové špízy, kuřecí křidélka, marinovaná vepřová žebírka, pečená kolena s křenem, hořčicí i omáčkami, pečené brambory, grilovaná zelenina nebo domácí jablečný koláč. A k tomu všemu i NEOMEZENÁ konzumace nápojů (pivo Plzeň nebo černé domácí Dětenické pivo, rozlévaná moravská vína i nealko nápoje, káva a čaj).

Vyzkoušejte tento náš oblíbený balíček a zažijte rozlučku v autentickém prostředí středověké Prahy. V případě skupin nad 10 osob máte k dispozici i vlastní dobovou místnost. Balíček je možné čerpat od 18:30 do 22:30.

Naše delegátka se na místě postará o to, aby byly poskytované služby v tom nejvyšším standardu. 

Co cena zahrnuje:

  • Rezervace autentické krčmy;
  • Středověkou hostinu;
  • Středověká show se speciálním zapojení ženicha;
  • Neomezená konzumace nápojů (pivo, víno, nealko, káva a čaj);

Celková cena

1 190,00 Kč

Zadaný čas je pouze orientační a přesný čas potvrdíme dodatečně v závislosti na dostupnosti dané aktivity.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: