Karibské tance Zobrazit větší

Karibské tance

Užijte si dámskou rozlučku se svobodou při kurzu exotického tance.

Dámy, chcete se během Vaší rozlučky naučit exotické tance z Karibské oblasti? Pod vedením profesionálů se můžete zúčastnit skvělého kurzu karibských tanců! Součástí našeho balíčku je profesionální lektor, 1 hodinový základní kurz a samozřejmě rozlučková láhev Prosecca pro uvolnění atmosféry. Dle Vašeho přání je kurz možné také prodloužit - stačí nás jen kontaktovat. Naše delegátka se na místě postará o to, aby všechny služby proběhly k Vaší plné spokojenosti.

Nabízíme Vám výběr z následujících tanců:

Merengue - nejrozšířenější dominikánský tanec. Má rychlý a radostný rytmus. Je to tanec, který tančí všichni a prakticky všude.

Bachata - představuje taneční rytmus pocházející z Dominikánské republiky. Bachata může být melancholická, romantická, ale i temperamentní a rychlá- ale každopádně vždy je sexy.

Salsa cubana - nejrozšířenější kubánský tanec současnosti. Nakažlivý tanec, který se tančí v mnoha podobách (sólo, v párech, i ve třech...). Pokud si jej jednou vyzkoušíte, zamilujete si jej navždy.

Reggaeton - Naučí Vás ladnému pohybu celého těla, koordinaci pohybů, dýchání a vnímání estetiky pohybu tance. Velmi často se Raggaeton používá v salse.

Danza de Cuba - moderní tanec z Kuby, který je velmi uznávaný po celém světě. Naučí Vás správné vnímání a ovládaní celého těla a také estetiku tanečního pohybu. Lekce Vás připraví na další možné tance a taneční pohyby všeobecně.

Mambo a Cha-cha-chá - Mambo: hudební styl a forma tance, který má velmi chytlavý a zábavný rytmus. Cha-cha-chá: To je stejný název pro tanec i rytmus. Vznikl v 50-tých letech na Kubě a jeho hudební i taneční prvky se vyskytují v dalších tanečních rytmech.

Rumba - je jednou z nejcharakterističtějších forem kubánské hudby a tance. Základem rumby jsou vokální improvizace, složitý tanec a bubnování. Tento rytmus se často používá také v salse.

Co cena zahrnuje:

  • Hodinový kurz tance dle Vašeho výběru;
  • Profesionální lektor / lektorka;
  • Pronájem prostoru;
  • Láhev prosecca;

Celková cena

690,00 Kč

Zadaný čas je pouze orientační a přesný čas potvrdíme dodatečně v závislosti na dostupnosti dané aktivity.

27 dalších produktů ve stejné kategorii: