Karibské tance Zobrazit větší

Karibské tance

Užijte si dámskou rozlučku se svobodou při kurzu exotického tance.

Pod vedením profesionálů se můžete zúčastnit skvělého kurzu karibských tanců. Součástí našeho balíčku je profesionální lektor, hodinový základní kurz a láhev Prosecca. Dle Vašeho přání je kurz možné také prodloužit - stačí nás jen kontaktovat. 

Nabízíme Vám výběr z následujících tanců:

Merengue - nejrozšířenější dominikánský tanec. Má rychlý a radostný rytmus. Je to tanec, který tančí všichni a prakticky všude.

Bachata - představuje taneční rytmus pocházející z Dominikánské republiky. Bachata může být melancholická, romantická, ale i temperamentní a rychlá- ale každopádně vždy je sexy.

Salsa cubana - nejrozšířenější kubánský tanec současnosti. Nakažlivý tanec, který se tančí v mnoha podobách (sólo, v párech, i ve třech...). Pokud si jej jednou vyzkoušíte, zamilujete si jej navždy.

Reggaeton - Naučí Vás ladnému pohybu celého těla, koordinaci pohybů, dýchání a vnímání estetiky pohybu tance. Velmi často se Raggaeton používá v salse.

Danza de Cuba - moderní tanec z Kuby, který je velmi uznávaný po celém světě. Naučí Vás správné vnímání a ovládaní celého těla a také estetiku tanečního pohybu. Lekce Vás připraví na další možné tance a taneční pohyby všeobecně.

Mambo a Cha-cha-chá - Mambo: hudební styl a forma tance, který má velmi chytlavý a zábavný rytmus. Cha-cha-chá: To je stejný název pro tanec i rytmus. Vznikl v 50-tých letech na Kubě a jeho hudební i taneční prvky se vyskytují v dalších tanečních rytmech.

Rumba - je jednou z nejcharakterističtějších forem kubánské hudby a tance. Základem rumby jsou vokální improvizace, složitý tanec a bubnování. Tento rytmus se často používá také v salse.

Naše delegátka se na místě postará o to, aby všechny služby proběhly k Vaší plné spokojenosti.

Co cena zahrnuje:

  • Doprovod a uvedení na kurz;
  • Hodinový kurz tance dle Vašeho výběru;
  • Profesionální lektor / lektorka;
  • Pronájem sálu;
  • Láhev Prosecca.

Celková cena

690,00 Kč

Zadaný čas je pouze orientační a přesný čas potvrdíme dodatečně v závislosti na dostupnosti dané aktivity.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: