Karel
Chtěl bych Vám jménem všech zúčastněných poděkovat za veškerou organizaci. Rozlučka proběhla přesně podle plánu a bylo to i zásluhou hostesky, která odvedla naprosto profesionální práci. Líbilo se nám prakticky všechno a myslím, že v tomto okamžiku nemám co vytknout a určitě Vás doporučím svým známým. Děkuji za spolupráci v organizaci rozlučky.
30/06/20 - Praha
alexandra
Bol to pre nas vsetkych super a nezabudnutelny zazitok. Perfektne zorganizovane, guidka bola velmi mila, zabavna a starala sa o nas pocas celeho vecera a vedela sa perfektne orientovat v Bratislave. Urcite odporucam vsetkym, ktory planuju pripravit rozlucku. Je si z coho vybrat. Super praca
04/03/20 - Bratislava
Daniela
Rozlučka přes tuto agenturu byla skvělá! Všechno bylo perfektní do puntíku, od prvotního domlouvání až po konečný večer. Naše průvodkyně vše zařídila a o nic jsme se nemusely starat. Děkujeme a já 100% doporučuji!!
04/03/20 - Bratislava
Martin
Stručně řečeno: už se těším až opět využijem vašich služeb. Výborná komunikace, velice milá delegátka a skvělá show! Už jsem vás doporučil dalším známým. Ještě jednou děkuji!
30/05/19 - Praha
Kristýna
Krásný den, Hrozně moc děkuji za zařízení a přípravu tanečního hodiny. Vše proběhlo úžasně a nevěsta byla nejen obrovsky překvapená, ale také naprosto nadšená. Delegátka Katka i lektorka byly hrozně moc milé a pozorné. Ještě jednou děkuji.
06/05/19 - Praha