Zorganizujeme skvělou oslavu, která Vás bude skutečně bavit. Zaručujeme kvalitu, rychlost a spokojenost.

Jsme tým mladých lidí, kteří se umí dobře bavit, mají rádi svou práci a nebojí se nových výzev. Rozlučky se svobodou organizujeme již od roku 2010 a za tuto dobu jsme se stali největší a ryze domácí společností v této oblasti. První přišel nápad pořádat rozlučky pro pány v Bratislavě. Později nás oslovovalo stále více dam a tak jsme postupně rozšiřovali naši nabídku. Velmi mnoho našich zákazníků putovalo na rozlučky do Čech a tak přidat české města bylo jen otázkou času. Podařilo se nám najít spolehlivého a šikovného partnera v České republice a proto momentálně Rozlucky.com můžete najít ve dvou zemích a čtyřech městech, v Bratislavě, Košicích, Praze a v Brně.

Máme velmi pestrou nabídku více než 500 různých denních i večerních aktivit pro dámy i pány, domácí i zahraniční klienty. Věříme, že se i Ty brzy přidáš k našim spokojeným zákazníkům, kterých máme již několik tisíc! Nabízíme originální nápady a množství zajímavých programů, ze kterých si vybere opravdu každý. Ušetříme vám čas, starosti a samozřejmě v neposlední řadě i peníze, protože naše ceny jsou skutečně dostupné pro všechny.

Katarína Sláviková

Rozlučková královna - s více než desetiletými zkušenostmi v rozlučkovém odvětví.

Lukáš Gajdoš

Rozlučkový El Capitán pro ČR - Rozlučky v Praze a Brně jsou pod jeho taktovkou.

Claudia Žitňáková

Rozlučková diva - pomůže namíchat nejlepší rozlučkový program.

Monika Knorková

Rozlučková víla pro Prahu a Brno - s pomocí její kouzla organizujeme ty nejlepší party.

Partneři
Na Rozlucku Darling Prague stag fun Zlatý Strom Fox Bereme se Paintball Prague Action Park Victum All ex Limo Svatební asistentka Chilli masáže Party Bus Bratislava JGAIN Stagdoin Zorya Blue