Rozlučka se svobodou pro pány v Brně

Garantujeme Vám vysokou kvalitu, spokojenost a skvělou zábavu.
Vyberte si z naší nabídky aktivit:

Připravili jsme pro vás to nejlepší a nejzajímavější, co zábavní průmysl nabízí. Denní, večerní, zábavné, sexy, oddechové, ale i ulítlé aktivity. Zde máte možnost poskládat nejvhodnější rozlučkový program právě pro vaši skupinu.

Pánská jízda v Brně

Brno je skvělou destinací na rozlučku se svobodou. Nabízí veškeré služby, které si na své pánské jízdě představujete a které ženich určitě ocení. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší tipy a nápady, které v Brně můžete zažít. Jedná se o denní a večerní rozlučkové programy. Denní aktivity jsou především zážitkového charakteru, jakou jsou třeba jízdy na motokárách, čtyřkolkách nebo na obrněném bojovém voze. Můžete vyzkoušet i naše pečlivě sestavené střelecké balíčky. Pro večerní rozlučky Brno nabízí různé možnosti od večeře v restauraci, posezení v dobrých barech, hudebních klubech nebo Strip klubech. Záleží na našich preferencích a na tom, co má ženich rád a co určitě ocení. Spektrum nabídky v Brně je široké a určitě si vyberete.

Rozlučka se svobodou pro pány v Brně

Proč Brno? I to může být dotaz členů Vaší rozlučkové skupiny nebo ženicha při organizaci pánské jízdy. Jednoznačnou výhodou Brna je jeho dopravní dostupnost a poloha jihomoravské metropole. Do Brna se snadno dostanete v rámci České republiky i ze Slovenska. Brno je dálničním dopravným uzlem, přijedete sem pohodlně vlakem a ze vzdálenějších krajů přiletíte dokonce i letadlem. Kromě dopravní dostupnosti jsou tu krásné hotely, hostely i soukromé apartmány, kterou jsou cenově velmi přijatelné. Vaše skupina tak může bydlet dokonce přímo v centru města nebo v jeho blízkém okolí.

Tipy na denní rozlučkový program pro pány v Brně

Co Vám může Brno nabídnout na denní rozlučkový program? Můžete strávit čas klidnou procházkou po Brně se zastávkami na „občerstvení“. Vyzkoušejte ale i nějaký akčnější zážitek a vyberte si z našich zážitkových balíčků. Zkusit můžete naše rozlučkové střelecké balíčky, kde máte na výběr různé variace od střelby z AK-47 až po „Sniper“ balík s ostřelovacími puškami. Nebo si dejte plnohodnotné závody na motokárách v motokárové hale přímo kousek od centra. Nabízíme také jízdy na čtyřkolkách nebo společné tankodromové jízdy ve vojenském obrněném vozidle, kam Vás odvezeme mikrobusem.  V Brně máme také naši jedinečnou novinku – jízdu Pártybusem. Tedy speciálním autobusem, který byl upraven do stylu nočního hudebního klubu. 

Večerní nápady a tipy na rozlučku v Brně

Večerní nabídka v Brně nabízí pánskou jízdu v tom pravém slova smyslu. Večer můžete začít výbornou večeří v restauraci v privátním salonku. Proč salonek? Abychom tam pro Vás, tak jak se na rozlučku se svobodou patří, zajistili privátní Strip show v podaní našich sexy striptérek. Po večeři se můžete limuzínou převést do Vašeho oblíbeného baru nebo hudebního klubu. Také Vám přistavíme Pártybus, který je upraven do stylu nočního hudebního klubu.  Navíc má plně zásobený bar, obsluhu a můžete si sem přinést i vlastní pití. Pro vinaře zajistíme privátní salonek ve vinném sklípku přímo v centru Brna s pestrou variací moravských vín, občerstvením a sexy Strip show navíc.


TOP aktivity pro pány v Brně

Naše nejpopulárnější aktivity organizované exkluzivně námi. Jsou orginální, sexy a nuda na nich určitě nebude. Ověřené časem, zákazníky a také přímo námi.

Striptýz a sexy aktivity v Brně

Rozlučka se svobodou v Brně může být i pikantní. Jestli jste celá skupina zajedno a ženich taky, okořeňte si rozlučku různými sexy aktivitami. Naše krásné slečny Vám předvedou svojí show v restauraci, v salonku klubu, Karaoke baru, apartmánu, limuzíně nebo v Pártybusu. Pokud se Vám zdá klasický striptýz málo, můžete zkusit rovnou naši Lesbo show.  Pro ještě větší zábavu zkuste rozlučkovou Domina show. Můžete vyzkoušet také naše balíčky v brněnském Strip klubu. Vybrali jsme pro Vás nejlepší ty kombinace s pitím a tak, abyste si večer skutečně pořádně užili.