Rozlúčka so slobodou pre dámy v Košiciach

Ponúkame najlepšie rozlúčkové balíčky a aktivity v Košiciach. Pozrite si našu ponuku.
Vyberte si z našej ponuky najlepších aktivít:

Pripravili sme pre vás to najlepšie a najzaujímavejšie, čo zábavný priemysel ponúka. Denné, večerné, zábavné, sexy, oddychové, ale aj uletené aktivity. Tu máte možnosť poskladať najvhodnejší rozlúčkový program práve pre vašu skupinu.

DÁMSKA JAZDA V KOŠICIACH

Košice boli Európskym hlavným mestom kultúry v roku 2013, čo značí, že ide o skutočne výnimočné a z najmä historického hľadiska významné mesto. Obdivovať tu teda môžete mnoho krás, či už ide o architekúru, parky, kultúrne historické pamiatky ako najmä Dóm Svätej Alžbety či Jakabov palác, alebo aj krásne remeselné uličky, napríklad Hrnčiarska, v ktorých si môžete so svojimi kamoškami urobiť krásne fotky vo svojich výnimočných outfitoch, ktoré ste si dlho pripravovali na túto udalosť. Čo vašej rozlúčke nepochybne dodá šmrnc, bude zážitková jazda limuzínou s čerstvo vychladeným šampanských. Ak by ste si ju chceli ešte viac okoreniť, pridajte si v rámci jazdy sexy namakaného fešáka, ktorý predvedie nezabudnuteľnú striptízovú šou. Na záver by sme radi zdôraznili, že v Košiciach je veľa možností, ako stráviť čas, či už ide o rozlúčku iba na 1 deň, alebo na celý víkend. Stačí sa na nás obradiť, a my vám radi zabezpečíme pestrý program na mieru.  

Nočný život v Košiciach

Hoci sú Košice menšie ako Bratislava, v rámci žúrok, zábavy a všetkého, čo k nočnému životu patrí, rozhodne nezaostávajú. Dámske skupiny sú veľmi rozmanité, niektoré žienky chcú len slušne sedieť pri pohári vínka a vychutnávať si atmosféru mesta na letnej terase, iné to chcú naopak poriadne roztočiť a vymetať parket až do rána. Na párty určite zájdite Kováčsku ulicu, tam sú najznámejšie košické kluby ako Jazz Cafe a Retro, s ktorým priamo spolupracujeme, takže sa váš večer môže začať práve v Retro klube, a to v privátnej atmosfére len pre vašu skupinu (pozri aktivitu Privátna striptízová párty). Ak svoju zábavu nechcete začať hneď v klube, Košice ponúkajú obrovské množstvo lokálnych barov, kde si môžete dať koktejly, ale aj "frťana" v podobe originálnych miešaných shotov. Ak ste náhodou milovníčkami pivka, na Hlavnej ulici, ale aj vo vedľajších uličkách nájdete nespočetné množstvo lokálnych barov s lokálnym pivom. Ak preferujete lokálne vínko, to vám určite radi nalejú v útulných vinárňach, ktorých je v centre tiež niekoľko. A nezabúdame ani na hipsterky - skvelé drinky vám nalejú v krásnom a štýlovom prostredí Tabačka Kulturfabrik alebo v Kine Úsmev, ktoré je úplne v srdci mesta. Okrem drinkov je tam možnosť najesť sa a sú to skvelé miesta na úplnú pohodičku a krásne fotky.

Ako prekvapiť nevestu?

Jednoducho pre ňu zorganizujte trošku inú rozlúčku, ako by očakávala! Samozrejme, netreba sa vzdať krásnych tradičných rozlúčkových darčekov, ktoré ste si pre ňu pripravili. Skôr tým myslíme to, aby ste sa nebáli vyskúšať niečo nové. Vieme, že obvyklou súčasťou rozlúčky je najmä nezabudnuteľná párty noc plná koktejlov možno aj s prekvapením v podobe vystúpenia sexy striptéra, ale prečo neskúsiť prekvapiť nevestu ešte viac a možno aj skôr? Ak je trošku uletená, teda za každú srandu, vezmite ju do karaoke baru, kde sa môžete všetky skvele odviazať možno ešte pred večernou párty a prekvapte ju sexy vystúpením priamo v súkromnom salóniku karaoke baru. Ďalším skvelým prekvapením pre nevestu by mohla byť návšteva kasína, wellnessu, vínna ochutnávka pred samotným večerom alebo výber niektorej z naších denných zábavných aktivít - pre odvážnejšie napríklad paintball alebo strelecký balík Charlie´s angels.

Aké ubytovanie je vhodné na dámsku jazdu v Košicach

Ak si chcete prenajať apartmán na vašu privátnu dámsku jazdu či rozlúčku so slobodou, určite sa rozhliadnite po ubytovaní na stránkach booking.com alebo airbnb.com, kde nájdete niekoľko skvelých priestranných apartmánov pre váš komfort s jedinečným dizajnom v historických budovách v srdci Košíc. Skvelou možnosťou pre žienky sú tiež hotely, ktorých je v Košiciach niekoľko. Po skvelom žúre vám možno prinesie personál hotela raňajky priamo do postele a okrem skvelej čerstvej kávy vás do úplnej pohody naladí uvoľňujúca a relaxačná masáž. No neznie to úžasne? Ak patríte medzi pohoďáčky a na luxusnom ubytovaní si veľmi nepotrpíte, rozhliadnite sa po košických hosteloch. Ušetríte nejaké to Euro, ktoré potom môžete minúť na skvelé jedlo, drinky či suveníry. 

Top rozlúčkové aktivity pre dámy v Košiciach

Pozrite si najpopulárnejšie aktivity organizované exkluzívne nami. Sú orginálne, sexy a nuda na nich určite nebude. Overené časom, zákazníkmi a aj priamo našim skvelým tímom.

Nápady a tipy na dámsku rozlúčku so slobodou v Košiciach

Nápadov by tu bolo neúrekom, záleží len na tom, čo obľubujete. Ak ste napríklad milovníčkami prírody, určite si urobte nejaký malý výlet. V okolí Košíc sa nachádza niekoľko krásnych národných parkov či jaskýň. Ak obľubujete kultúru a zákutia Košíc ste už stihli prebádať, obráťte sa na nás a my vám pomôžeme s organizáciou návštevy hradu či inej pamätihodnosti v okolí. Môže to byť príjemným spestrením vášho rozlúčkového víkendu. Ak však chcete zostať v Košiciach a jednoducho relaxovať s priateľkami, poďte s nami do Relax spa v srdci mesta. Alebo prekvapte nevestu aj celú skupinu zábavným pole dance kurzom či kurzom erotického tanca. Kreativite sa medze nekladú, a čím viac času na túto výnimočnú udalosť máte, tým efektívnejšie ho treba využiť. A tie, ktoré máte na svoju rozlúčku so slobodou "iba" jednu noc, sa vôbec nemusíte obávať. My vám pomôžeme skombinovať viacero aktivít tak, aby bol váš večer dostatočne naplnený aktivitami a najmä zážitkami :).