Rozlúčka so slobodou pre pánov v Košiciach

Ponúkame množstvo netradičných rozlúčkových programov a aktivít za výhodné ceny.
Vyberte si z našej ponuky najlepších aktivít:

Pripravili sme pre vás to najlepšie a najzaujímavejšie, čo zábavný priemysel ponúka. Denné, večerné, zábavné, sexy, oddychové, ale aj uletené aktivity. Tu máte možnosť poskladať najvhodnejší rozlúčkový program práve pre vašu skupinu.

Pánska jazda v Košiciach

Nezáleží na tom, či ste milovníkmi histórie, umenia, športu alebo barových potuliek, Košice si skrátka zamiluje každý. Prečo sú práve Košice jedinečnou voľbou na rozlúčku so slobodou? Domnievame sa, že rozhodujúce faktory pri výbere rozlúčkovej destinácie sú nočný život, atrakcie mesta, kvalita služieb a cena. Keďže je toto mesto druhým najväčším na Slovensku a každým rokom otvára dvere mnohým turistom, s kvalitou služieb by tu problém určite nemal byť. Košičania či vo všeobecnosti Východniari sú veľmi milí a priateľskí ľudia ochotní pomôcť a poradiť každému. Košice sú nádherné mesto a najmä vďaka svojím výnimočným pamiatkam v Starom meste boli vyhlásené v roku 2013 za Európske hlavné mesto kultúry. Čo sa teda týka atrakcií, veríme, že si tu každý obľúbi nejaké zákutie, či už v Starom meste dýchajúceho históriou, alebo v blízkom okolí. Medzi ľahko dostupné a zaujímavé atrakcie patrí napríklad vyhliadková veža, z ktorej uvidíte krásnu panorámu mesta. A čo ceny? Košice sú skutočne cenovo dostupné. Za veľmi kvalitné jedlo, ubytovanie či iné služby môžete očakávať pomerne nízku cenu aj napriek tomu, že ide o, na slovenské pomery, veľké mesto, ktoré by v inej lokalite bolo vzhľadom na svoju krásu a vymoženosti možno omnoho drahšie. 

Bary, kluby a nočný život v Košiciach

Nočný život v Košiciach je úžasný. V plných baroch a puboch je skvelá hudba a jedinečná atmosféra, a to nielen cez víkend, ale niekedy počas dňa ešte skôr, ako by ste možno očakávali. Od prvého momentu môžete vidieť, že Košičania svoje mesto a zábavu skrátka milujú. V každom období, no najmä v lete, vám určite skvele padne čerstvo načapované chladené pivo, ktoré nájdete na každom kroku v lokálnych puboch. Ak si k nemu chcete dať niečo pod zub, v každej pivárni si môžete vychutnať rôzne pivárske či iné dobroty pre poriadných chlapov. Ak si chcete na chvíľu "oddýchnuť od ľudí" a zabávať sa len so svojou partiou, radi pre vás zabezpečíme súkromný salónik v jednej z reštaurácií v srdci mesta. A čo by to bola rozlúčka so slobodou bez šťavnatého prekvapenia pre ženícha? Jedinečnú striptízovú show vám vieme priniesť priamo do salónika reštaurácie, na váš apartmán v podobe "sexy zobudenia" pre ženícha, dokonca aj do limuzíny, alebo si po ňu príďte sami. Striptízový klub sa nachádza tiež v srdci Košíc, takže ďaleko chodiť netreba. Podobne je to aj s nočnými klubmi, takže ak sa chcete ísť so svojimi parťákmi zabávať na párty, stačí len pešo prejsť cez Hlavnú ulicu. Priamo na nej alebo v jej blízkosti sa nachádza všetko potrebné, dokonca aj kasíno, ktoré odporúčame nielen ako skvelú nočnú zábavu pre pánov, ale aj možnosť ako si zarobiť nejaké to Euro, za ktoré si svoju rozlúčku užijete ešte viac :).

Ako sa na rozlúčku do Košíc dostať

Ohľadom dopravy vás môžeme uistiť, že sa do Košíc dostanete veľmi jednoducho z rôznych kútov Slovenska autom, vlakom, ale aj autobusom. Vlaky sú komfortné a cesta z Bratislavy rýchlikom môže byť dokonca zážitkom, keďže trať vedie cez niekoľko národných parkov, takže vám cesta ubehne aj počas obdivovania krás našej krajiny. Samozrejme, dostupnosť je tu aj autobusom a košická autobusová stanica sa nachádza priamo v centre hneď veďla vlakovej stanice. Ak plánujete prísť autom, v tom prípade vás možno poteší to, že v Košiach, v porovnaní s Bratislavou, je premávka o niečo menej rušná a je tu tiež väčšia dostupnosť parkovacích miest aj v rámci Starého mesta. Ak náhodou nežijete na Slovensku, ale radi by ste mali svoju rozlúčku práve tu, do Košíc sa dostanete aj lietadlom, a to pomerne jednoducho, pretože košické letisko spolupracuje s viacerými známymi leteckými spoločnosťami. 

Kde hľadať ubytovanie v Košiciach

Ako vo väčšine miest, tak aj v Košiciach platí ohľadom ubytovania pravidlo, že čím bližšie do centra, tým lepšie. My by sme vám na vášu pánsku jazdu radi odporučili apartmány v historických budovách Starého mesta, ktoré sú nielen priestranné, a teda vhodné pre veľké skupiny, ale aj s krásnym dizajnom. Pre náročnejších sú skvelou možnosťou hotely, ktorých je v centre niekoľko, a pre tých, čo chcú nejaké to Euro radšej odložiť napríklad na košické atrakcie, sa tu nájdu rôzne hostely. Možností je tu neúrekom a čím skôr si ubytovanie zarezervujete, tým väčšia šanca, že budete mať skvelý pomer ceny a kvality. A ešte jedna výhoda! Ak bude vaše ubytovanie priamo v centre Košíc, na MHD či taxíky môžete pokojne zabudnúť, pretože na takmer všetky košické vychytávky, a to je skutočne väčšina z nich v srdci mesta, sa dostanete pešo.

Top rozlúčkové aktivity pre pánov v Košice

Pozrite si najpopulárnejšie aktivity organizované exkluzívne nami. Sú orginálne, sexy a nuda na nich určite nebude. Overené časom, zákazníkmi a aj priamo našim skvelým tímom.

Nápady a tipy na pánsku rozlúčku so slobodou v Košice

Košice sú výnimočné aj vďaka svojím tradičným, ale aj netradičným podujatiam, ktoré každoročne pribúdajú. Milovníci športu môžu prísť na rozlúčku napríklad počas tradičného Medzinárodného maratónu mieru, kedy to v Košiciach doslova na každom kroku žije. Milovníci umenia si zase môžu rozlúčku naplánovať počas Bielej noci, kedy žiaden kút mesta nezostane prázdny, ale aj počas leta sa  nevyhnete mnohým výnimočným udalostiam ako sú rôzne festivaly jedla či pitia. No čo viac už môže pánskej skupine chýbať? Ženy? Tých je na východe neúrekom a o kráse východniarských dievčat sa už toho povedalo mnoho. Košičanky sú nielen veľmi pekné, ale aj priateľské. Toto boli naše tipy, ale ak prídete s vlastnými nápadmi,napríklad budete mať chuť objavovať krásy a unikáty Východného Slovenska, poprípade iné požiadavky, dajte nám vedieť. My vám veľmi radi pomôžeme splniť všetky vaše želania.