VÝHODNÉ MNOŽSTEVNÍ SLEVY

Pro větší skupiny nabízíme skutečně výhodné množstevní slevy a bonusy. Je Vás víc? S námi ušetříte!

ROZLUČKA SE SVOBODOU PRO DÁMY V BRNĚ

Milé dámy, vítejte na Rozlucky.com! S námi si můžete vybrat ze skvělých denních a večerních aktivit pro Vaši rozlučku se svobodou

GARANTUJEME 100% SPOKOJENOST

Jedině s námi dostanete služby nejvyšší kvality, přímo ověřené našimi klienty. Dodavatele si pečlivě vybíráme tak, abychom zaručili 100% spokojenost našich klientů.

Vyberte si z naší nabídky aktivit pro pány:

Připravili jsme pro vás to nejlepší a nejzajímavější, co zábavní průmysl nabízí. Denní, večerní, zábavné, sexy, oddechové, ale i ulítlé aktivity. Zde máte možnost poskládat nejvhodnější rozlučkový program právě pro vaši skupinu.

Jak na to?

Krok 1

Zvolte si město a vyberte si aktivitu

Vyberte si město, ve kterém chcete rozlučku se svobodou zažít. Nabídka aktivit je pestrá a finančně dostupná pro všechny. Sdílejte vaše tipy na rozlučku s celou skupinou.

Krok 2

Vytvořte nezávaznou rezervaci

Jednoduše si naklikejte pro vás vhodný rozlučkový program, zadejte počet osob, vyberte si datum. Dokonce si můžete vybrat i orientační čas, který si přejete, pro určení začátku jednotlivých aktivit. Po vytvoření rezervace dostanete na vámi zadaný e-mail Informační voucher se shrnutím rezervace.

Krok 3

Potvrzení termínů

Budeme vás obratem kontaktovat. Dohodneme s vámi podrobnosti jako dostupný čas, místo setkání apod. Cokoliv vás zaujme, jakékoliv dotazy budete mít, jsme tu pro vás. Rezervaci je možné kdykoliv zrušit.

Krok 4

Potvrzení rezervace

Zaplacením zálohy se vaše rezervace stává závazně potvrzenou. Výše zálohy záleží na charakteru aktivity. Platba je možná bankovním převodem, kartou nebo službou Paypal. Po zaplacení vám přichází na e-mail Potvrzující voucher.

Krok 5

Nohy na stůl a relax

Vše ostatní vyřídíme za vás :)

Dámská jízda v Brně

Brno Vám nabízí atraktivní prožití dámské rozlučky se svobodou. Můžete tu zažít plnohodnotný rozlučkový den, večer nebo dokonce celý víkend. Vyberte si mezi denními aktivitami pro celou skupinu od jízdy v luxusních limuzínách nebo jedinečným Pártybusem až po různé další denní a večerní rozlučkové aktivity. Jihomoravská metropole Vás samozřejmě pohostí kvalitním vínem i slivovicí. Můžete si tady nejen posedět v tradičním vinném sklípku, ale třeba i zatancovat a zazpívat si v Karaoke baru. Rozlučkový čas v Brně si určitě užijete.

Jak zorganizovat rozlučku se svobodou v Brně

Na co je nutné se připravit při organizaci rozlučky se svobodou? V prvním řadě vhodné datum. Vše můžou také velmi zkomplikovat stálé změny v počtu účastníků skupiny. Naši kolegové jsou na to ale připraveni, takže Vám celou organizaci výrazně ulehčí. Nejdůležitější je samozřejmě rozlučkový program. Bude se jednat o celovečerní posezení anebo společný víkend v Brně? S rozlučkou se svobodou musí být hlavně spokojena budoucí nevěsta, mějte to tedy na paměti při plánování celého rozlučkového programu. Někdy se stává, že na místě musíte uhradit jinou sumu i různé příplatky za objednané služby. To se Vám s námi ale nestane, protože u nás garantujeme nabízenou cenu již při objednání.

Nápady na rozlučkový den v Brně

Svůj rozlučkový čas nemusíte odkládat až na večer. Rozlučka se svobodou je výjimečná událost, a my Vám pro ni nabízíme i celodenní nebo celovíkendové akce se spoustou aktivit, abyste si ji co nejvíce užili. Jízda na motokárách nebo čtyřkolkách, oblíbený kurz erotického tance s občerstvením, termální bazény a saunový svět, návštěva známých brněnských klubů a barů nebo adrenalinová skupinová únikovka.  Naše balíčky Vám umíme poskládat do rozlučkového programu tak, aby dámská rozlučka byla skutečně nezapomenutelná.

Večerní rozlučkové tipy v Brně

Kromě skvělých barů a hudebních klubů v Brně najdete i kvalitní restaurace. Posezení v restauraci je dobrým startovacím bodem každé rozlučky se svobodou. Po večeři se můžete limuzínou převést do Vašeho oblíbeného baru, hudebního klubu nebo si zajít do Karaoke baru s širokou nabídkou koktejlů. Můžeme Vám přistavit také Pártybus, který je upraven do stylu nočního hudebního klubu. Navíc má plně zásobený bar, obsluhu a můžete si sem přinést i vlastní pití. Pro vinaře zajistíme privátní salonek ve vinném sklípku přímo v centru Brna s pestrou variací moravských vín, občerstvením a sexy Strip show navíc. Variant na rozlučkový večer v Brně je mnoho a my Vám pomůžeme vybrat a sestavit ten nejlepší rozlučkový program. 


TOP aktivity v Brně

Naše nejpopulárnější aktivity organizované exkluzivně námi. Jsou orginální, sexy a nuda na nich určitě nebude. Ověřené časem, zákazníky a také přímo námi.