Rozlúčka so slobodou pre dámy - Bratislava

Rozlúčka so slobodou pre nevestu v Bratislave. Množstvo nápadov za skvelé ceny!
Vyberte si z našej ponuky najlepších aktivít:

Pripravili sme pre vás to najlepšie a najzaujímavejšie, čo zábavný priemysel ponúka. Denné, večerné, zábavné, sexy, oddychové, ale aj uletené aktivity. Tu máte možnosť poskladať najvhodnejší rozlúčkový program práve pre vašu skupinu.

Dámska jazda a Bratislava

Prečo dámska jazda v Bratislave? Lebo práve Bratislava ponúka milión možností ako si rozlúčku so slobodou poriadne užiť. Rôzne limuzíny od 5 do 14 osôb, či pártybus pre 23 osôb je len čerešničkou na torte. Nezabudnime spomenúť veľký výber krásnych a svalnatých profi striptérov. K tomu široká ponuka kvalitných a príjemných reštaurácií s chutným jedlom kuchýň z celého sveta. Množstvo hudobných barov a klubov, cocktail barov, či kasín s párty zábavou až do rána. Veľký výber relax centier, spa wellnessov a thajskych, či ajurvedskych masáži. Pre akčnejšie naladené ženy ponúka adrenalínové aktivity, ako motokáry, airsoft, curling, rafting, či laser tag. Okrem toho tu nájdete množstvo zaujímavých kurzov - od sexy zvádzania, cez pol dance a brušné tance, až po chutné exotické varenie. V Bratislave naozaj život pulzuje od rána do večera a lepšie miesto na zábavnu dámsku rozlúčku so slobdou na Slovensku nenájdete. 

Nočný život v Bratislave

Nočný život v Bratislave je naozaj rušný. V uličkách Starého mesta sa skrýva veľké množstvo barov, pubov, či music barov. Niektoré ponúkajú chutné a pestré jedlá, v iných si môžete popíjať svoj oblúbený koktajl, v ďaľších si môžete zatancovať do skorého rána. Populárne nočné kluby ako Trafo, The Club, či Masqeurade už majú svoju históriu, no vyššiu klubovú úroveň si nepretržite držia. Kompaktný 3 poschodový klub Channels, je už viac menej klubový veterán, no stále si drží svoje miesto v top rebríčku. Okrem toho môžeme spomenúť trochu menší, avšak stále in, club Great. Pre insta- youtubero-influencerové hipsterky je potom populárny KC Dunaj, či New Spirit bar. Všetky tieto kluby ponúkajú stály program s bežným vstupným, ako aj špeciálne akcie, na ktoré je potrebné kúpiť si vstupenku. Preto odporúčame si dopredu pozrieť ich program na webe. S veľa klubmi aj priamo spolupracujeme a vieme vám vybaviť u nich rozlúčku so slobodou na mieru -  VIP miestnosť, párty výzdoba, drinky aj pánsky striptíz samozrejme nebude chýbať.

Ako prekvapiť budúcu nevestu na rozlúčke?

Okrem klasických darčekov v podobe podväzku, torty, či sexy dámskej hračky, vieme prekvapiť nevestu aj iným spôsobom. A to organizovaním špeciálneho rozlúčkového programu. Prvé prekvapenie pre nevestu môže byť hneď na začiatku celej rozlúčky a to neštandardný odvoz namiesto bežného taxíka. Vieme vám odporúčiť štýlovú jazdu limuzínou alebo rovno začať neviazanou zábavou a tancom v pártybuse s barom. Všetky tieto netradičné vozidlá máme v našej ponuke. A druhé, viac-menej očakávané, je pánsky striptíz. Avšak čo tak ho ponúknuť, keď to nevesta nebude čakať. Napríklad na kurze sexy tanca, alebo v privátnom wellness centre, alebo pri jazde pártybusom, či väčšou limuzínou. Veľmi radi vám s organizáciou takýchto prekvapení pomôžeme. Stačí sa na nás obrátiť.

Aké ubytovanie je vhodné na dámsku jazdu v Bratislave?

Pre dámske jazdy odporúčame 2 typy ubytovania. Prvým sú pekné a príjemné apartmány v centre mesta. Tým druhým sú hotely s vlastným relax centrom alebo spa. Viete si predstaviť rozlúčku bez bieleho županu, vyložených nôh a pohára bubliniek? Aj za cenu objednaných taxíkov a vzdialenosti od centra. Dobrá správa pre vás je, že my máme v ponuke presne takéto ubytovanie a to rovno v centre mesta. Vybrať si môžete ubytovanie s raňajkami ale aj bez, a navštíviť jedno z mnohých raňajkových bistier či kaviarní v pešej zóne. Cez deň si môžete užiť príjemnú atmosféru mesta a večer sa pripraviť na dámsku jazdu pár krokov od izby. 

Top rozlúčkové aktivity pre dámy v Bratislave

Pozrite si najpopulárnejšie aktivity organizované exkluzívne nami. Sú orginálne, sexy a nuda na nich určite nebude. Overené časom, zákazníkmi a aj priamo nami. Top rozlúčka so slobodou pre dámy zaručene.

Nápady a tipy na dámsku rozlúčku so slobodou v Bratislave

Podľa toho, či máte na rozlúčku so slobodou jeden večer alebo celý víkend, plánujete svoj rozlúčkový program. Ak máte málo času na rozlúčku, strávte ju o to kvalitnejšie. Skvelý tip je začať rozlúčku so slobodou v chutnej reštaruácii a ako dezert vám vieme ponúknuť sexy pánsky striptíz pre nevestu. Potom môžete využiť jazdu našim pártybusom, pitím, tancovaním a spoločným fotením sa, či plnením úloh kdekoľvek po Bratislave. Na záver si vybrať jeden z tanečných klubov v centre a pokračovať až do rána. 
Ak máte času na rozlúčku viac, odporúčame zapojiť celú skupinu aj do denných alebo oddychových aktivít. Veľmi populárne su kurzy sexy tanca, či laser tag. Ako relax zase thajské masáže či privátne relax spa.