Rozlúčka so slobodou: Všetko, čo potrebujete vedieť!

Súčasťou prípravy na svadbu je aj samotná rozlúčka so slobodou. Táto tradícia je veľmi obľúbená a budúce nevesty či ženíchovia sa môžu akoby naposledy ,,utrhnúť z reťaze“. Rozlúčka so slobodou by tak mala byť zorganizovaná skutočne dôkladne, až do tých najmenších detailov. A preto vám predstavujeme portál ROZLUCKY.COM, kde si môžete vytvoriť a objednať rozlúčku so slobodou práve podľa vašich predstáv.

Kedy je najlepší čas na rozlúčku so slobodou?

Hovorí sa, že najvhodnejší čas na rozlúčku so slobodou je deň pred svadbou. Tento termín však pomaly upadá do úzadia a rozhodne sa niet čomu čudovať. Predsa len, deň pred svadbou by mohla byť rozlúčka so slobodou riskantná. Častokrát ju totiž sprevádza aj alkohol, ktorý by na druhý deň neveste a ženíchovi nespravil dobre. Preto by ste mali zorganizovať rozlúčku skôr, aspoň niekoľko dní pred svadbou, aby sa budúci novomanželia stihli dať dokopy. 

Naša rada: Hovorí sa, že organizáciu rozlúčky so slobodou by mal mať na starosti svedok, svedkyňa, prípadne družičky. Jednoducho ľudia, ktorí nevestu a ženícha poznajú najviac. Samozrejme, v dnešnej dobe existuje možnosť, že si samotní novomanželia povedia čo chcú mať na svojej rozlúčke so slobodou. O všetko ostatné sa postaráme my!

beerbike bratislava

Program podľa vašich predstáv

U nás si môžete zarezervovať služby, ktoré súvisia s programom na rozlúčke so slobodou. Samozrejme, vždy prihliadame na preferencie nevesty a ženícha. Vy nebudete mať žiadne starosti naviac. U nás v rozlucky.com sa o to radi postaráme! Môžete si pozrieť aj recenzie spokojných zákazníkov, ktorých teda rozhodne nebolo málo.

dance kurz

Už žiadne nervy a stres

Je pochopiteľné, že s prípravou svadby máte veľa starostí, pociťujete nátlak a stres. Predsa len, je to veľký deň nevesty aj ženícha a všetko by malo byť zariadené dôkladne, do posledných detailov. Organizovať k tomu aj rozlúčku so svadbou je však skutočne vyčerpávajúce. Ak to necháte na nás, opadne vám kopec starostí a stresu, pričom sa plne môžete sústrediť na svoju svadbu a zábavu. Vy si len v pohodlí domova poviete, ako si predstavujete svoju rozlúčku so slobodou a o všetko ostatné sa postaráme my!

Organizáciu nechajte na nás!

V prvom rade si budete môcť vybrať zo štyroch veľkých miest, kde organizujeme rozlúčky so slobodou. Ide o Bratislavu, Košice, Prahu a Brno. Prečo práve tieto štyri mestá? Odpoveď je jednoduchá. Sú to totiž najväčšie mestá na Slovensku a v Čechách, pričom platí, že sa v nich dá vykonávať veľké množstvo aktivít. Tie si, samozrejme, vyberiete tiež vy. My vám dáme na výber všetky možnosti. Záleží totiž len na vás, či ste viac adrenalínový typ alebo chcete mať pokojný priebeh rozlúčky so slobodou.

Rezervácia je nezáväzná

Keď si vyberiete konkrétne mesto, naklikať si môžete rozlúčkový program a tiež počet osôb, ktorý chcete na svojej rozlúčke so slobodou. U nás si môžete vybrať aj orientačný čas. Ten predstavuje vždy začiatok jednotlivých aktivít. Či už chcete zažiť nezabudnuteľnú párty, jazdu luxusnou limuzínou, zábavu na motokárach, je to len na vás. Všetky aktivity si môžete vybrať cez web rozlucky.com. Po zadaní svojich prianí vám na email príde informačný voucher, ktorý bude zahŕňať aj predbežnú cenu.


Na záver už len potvrdenie

Po odsúhlasení nášho informačného voucheru vás budeme kontaktovať. Spoločne sa dohodneme na podrobnostiach, ktoré predstavujú miesto stretnutia, dostupné časy, prípadne si rozoberieme to, čo vás bude zaujímať. Výhodou je, že v prípade potreby, ak vám do toho niečo nečakane príde, rezerváciu môžete kedykoľvek zrušiť.

Nezabúdajte: Ak so zvoleným programom a časmi budete súhlasiť, nasleduje zaplatenie zálohy. Po zaplatení je vaša rezervácia potvrdená a vy sa už môžete tešiť na nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou!