Rozlúčka so slobodou pre pánov - Bratislava

Rozlúčka so slobodou pre ženícha v Bratislave. Množstvo originálnych nápadov a balíkov.
Vyberte si z našej ponuky najlepších aktivít:

Pripravili sme pre vás to najlepšie a najzaujímavejšie, čo zábavný priemysel ponúka. Denné, večerné, zábavné, sexy, oddychové, ale aj uletené aktivity. Tu máte možnosť poskladať najvhodnejší rozlúčkový program práve pre vašu skupinu.

Pánska jazda a Bratislava

Rozhodli ste sa pre pánsku jazdu v Bratislave? Skvelý výber. Sme v biznise už nejaký ten rok a Bratislava skutočne ponúka najväčšie spektrum rozlúčkovej zábavy na Slovensku. Či už ste z Bratislavy a radi by ste oslávili jeden rozlúčkovy večer alebo sa rozhodnete pricestovať na celý víkend, určite bude vaša jazda stáť za to. Bratislava ponúka nespočetné množstvo akčných, tímových a adrenalinových aktivít, no aj oddychové a pohodové posedenie v malých sympatických uličkách Starého mesta. Staré mesto určite oceníte aj pre svoju nočnú atmosféru, kde nechýba množstvo barov, klubov a v lete aj vzdušných terás. Dievčatá sú v Bratislave krásne a z každého kúta Slovenska, či sveta. Ulice sú plné života a temperament nášho “malého veľkého” mesta je cítiť na každom rohu.

Bary, kluby a nočný život a Bratislava

Nočný život v Bratislave sa sústredí hlavne v pešej zóne Starého mesta a jeho nabližšom okolí. Bary, kluby alebo reštaurácie sú naozaj na každom rohu. Štvrtky, piatky a víkendy to v meste cez deň aj v noci žije. Najviac barov a klubov nájdete na Michalskej, Obchodnej, Ventúrskej ulici alebo na Hviezdoslavovom námestí. Výhodou Bratislavy je jej kompaktnosť a tak, keď ste raz v centre, s najväčšou pravdepodobnosťou sa už všade dostanete po vlastných, bez použitia taxíkov, či inej dopravy. Príjemným miestom na večeru, či posedenie pri poháriku sú aj oba brehy Dunaja. Nájdete tu množstvo barov, kaviarní, reštaurácií alebo trás na príjemnú letnú prechádzku. Druhým miestom zábavy v Bratislave je Mlynská dolina, ktorá je hlavne študentským mestom. Takže, s výnimkou prázdnin, je tu zábava od rána do rána. Ako príjemný bonus, okrem veľa mladých ľudí a hlavne krásnych dievčat z celého Slovenska, sú aj oveľa nižšie ceny.

Ako sa na rozlúčku so slobodou do Bratislavy dostať?

Do Bratislavy sa dostanete vlakom, autom, loďou (napr. z Viedne) či lietadlom. Hlavná železničná stanica je 10 minút chôdze od centra. Autobusová stanica Mlynské nivy okolo 20 minút. Dunajský prístav je priamo v centre a z letiska sa zveziete za 20 minút. Ak je to potrebné, veľmi radi vám s transportom pomôžeme a kľudne aj vo veľkom štýle napríklad jazdou v jednej z našich limuzín. K dispozícii máme aj Pártybus pre väčšie skupiny, či bežné minibusy. Ak prichádzate do Bratislavy autom a ubytovanie ste si zvolili v centre mesta, uistite sa, že hotel má k dispozícii aj parkovanie, pretože parkovacích miest je v Starom meste naozaj málo. Je tu aj niekoľko parkovacích domov a podzemných garáži, ktoré su o niečo drahšie, no väčšinou sa v nich miesto nájde.

Bratislava a ubytovanie - Kde hľadať?

Jednoznačne v centre. Nič viac tu netreba dodať. Výhodou Bratislavy je jej príjemná kompaktnosť a keď sa vám podarí nájsť ubytovanie s dobrou lokalitou, 50 percent úspechu na dobrú pánsku jazdu už máte "v kapse". Je tu veľká ponuka apartmánov pre menšie aj väčšie skupiny, hotelov od 2 po 5 hviezdičkové. Nie všetci ubytovatelia s radosťou príjmajú rozlúčkové partie, preto je na vašom zvážení, ako veľmi sa chcete odviazať a podľa toho hľadať vhodné ubytovanie. Prípadne sa dopredu ubytovateľa opýtať. Ak hľadáte len miesto na prespanie, Bratislava ponúka aj veľa hostelov, kde si môžete prenajať napríklad celú zdieľanú izbu a môžete tak ušetriť na váš rozlúčkový program. Ak sa vám však nechce strácať čas hľadaním, obráťte sa na nás a my vám radi ubytovanie zabezpečíme cez našich overených dodavateľov.

Top rozlúčka so slobodou pre pánov v Bratislave

Pozrite si najpopulárnejšie aktivity organizované exkluzívne nami. Sú orginálne, sexy a nuda na nich určite nebude. Top rozlúčka so slobodou pre pánov v Bratislave zaručená.

Nápady a tipy na pánsku rozlúčku so slobodou v Bratislave

To čo sa deje na rozlúčke so slobodou ostane na rozlúčke so slobodou. Preto je dôležité, aby táto životná udalosť mala svoju úroveň a spomienky z nej stáli za to. Limuzíny a dámsky striptíz, či strip kluby už ani spomínať nemúsime. Chcelo by to niečo nevšednejšie. Čo tak pártybus  pre 23 osôb s nebmedzeným pitím, zápasy v bahne aleno únos ženícha? Okrem týchto špecialít ponúkame music kluby, strip bary, kasína, reštaurácie so salónikom. Večere v podobe chutných steakov, či obrovských burgrov. Rôzne druhy limuzín, od menších pre 5 osôb až po 14 miestne. A keďže sme rozlucky.com vieme zorganizovať striptíz naozaj úplne všade. Rozlúčka so slobodou s nami znamená vysoká úroveň, skvelá spolupráca a komunikácia a ušetrené peniaze v peňaženke.