Co všechno se může stát na Vaší rozlučce se svobodou?

Příběh má ale dobrý konec. Jen díky duchapřítomnosti kapitána se vše vyřešilo bez jakékoliv újmy.  Navíc po této skákací akci kapitán rozlučku neukončil, ale dovolil skupině v oslavě rozlučkového dne pokračovat. I když už na bezpečně zakotvené lodi na břehu Náplavky.  Všechny lodě v Praze ale nemají tak úžasného kapitána, jako máme právě my.

party night

Často se stává, že se rozlučková skupina po rychlé konzumaci alkoholu hned na začátku rozlučky, rozdělí do několika skupin. Účastníci pak nejsou nijak schopni se společně přesunout z bodu A do bodu B, kde má proběhnout další plánovaná aktivita. Na tu se pak už bohužel dostane jen nepatrné množství z celkového počtu účastníků. Vy tím pádem přicházíte o tu správnou rozlučkovou zábavu.  A proto – s drinky to rozjeďte na začátku Vaší rozlučky raději pomaleji a rychlost přidávejte spíše až ke konci :)

Také není úplně šťastné, abyste  všechny aktivity rozlučkového dne naplánovali ihned po sobě. Vždy si mezi nimi dejte alespoň jednu hodinu jako časovou rezervu. Vyhnete se tak tomu, že se 1,5 hodinová, skvělá jízda na Beer-bike zkrátí pouze na 40 minut, protože jste nestihli její začátek. Navíc si jízdu bohužel nemůžete ani prodloužit, protože Vám právě začíná rozlučková plavba centrem Prahy.

rozlucka se svobodou

Rozhodně neopíjejte ženicha  v prvních dvou hodinách tak, aby si celý zbytek rozlučkového programu  nepamatoval. Rozlučka se svobodou má být hlavně o skvělé zábavě ženicha s přáteli. Měla by být jedním z nejdůležitějších zážitků jeho života. Také se už několikrát stalo, že  kamarádi si všimli až k ránu, že jejich ženich s nimi už několik hodin vůbec není. Je to škoda a nejspíše Vám ženich druhý den za skvěle zorganizovanou rozlučku vůbec nepoděkuje.

I naprostá rozlučková klasika, jako je dámský striptýz nemusí být super nápad. Je dobré si dopředu zjistit, zda stejné nadšení sdílí i ženich. Může se totiž stát, že takovou formu zábavy vůbec nevyhledává, bude se na Vás zlobit a po pár drincích na uklidnění z prožitého šoku Vám poděkuje tím, že Vám vrazí jednu pěstí.

rozlucka se svobodou

Také snažit se vylézt za jízdy ven z limuzíny přes střešní okýnko, není úplně nejlepší nápad.  Řidič se může leknout a dupnout zprudka na brzdu. Vy tak přeletíte celý vůz a skončíte řidiči přímo na stěračích. Je to nebezpečné a pokud si Vás všimne policie, ponesete si z původně skvělé zážitkové jízdy limuzínou i jiný, velmi nepříjemný zážitek. Nestojí to za to, a zbytečně si pokazíte slavnostní atmosféru celého rozlučkového dne nebo večera.

Při objednání rozlučky, která se skládá z více aktivit, je dobré si mezi sebou zvolit člověka, který bude mít na veškeré začátky a místa daných aktivit nastavené upozornění ve svém mobilu. Pokud se někdo připojuje až v průběhu rozlučkového dne, vyhnete se tak chaosu s organizací a tomu, že na vybrané a již zaplacené aktivity někdo zapomene. Nebudete se muset tak v tento den s nikým dohadovat, kde má vlastně být.

A nakonec – rozhodně se vyhněte čůrání na bar v jakémkoliv podniku. Je jasné, že jste v klubu tím pádem nadobro skončili a můžete si začít vymýšlet jiný rozlučkový program. Čůrat na veřejnosti se zkrátka nemá :-)

Spoustu úžasných rozluček Vám přeje tým Rozlucky.com