Proč nás využít při organizaci rozlučky se svobodou?

Naplánovat rozlučku se svobodou stojí hodně času, organizační talent i trpělivost. Aby byla Vaše rozlučka přesně taková, jak si přejete, je zapotřebí ji řešit s dostatečným předstihem, vše pečlivě připravit a neměli byste zapomenout na žádný detail.

Proč je pro Vás lepší zvolit při plánování rozlučky raději agenturu, jsme již dříve psali na našem blogu. Proč byste si ale měli vybrat právě nás?


Cenová dostupnost.

Jednoduše si zvolte variantu rozlučky, která je pro Vás ta nejlepší. Pokud si přejete v balíku nějakou aktivitu vynechat, přidat či změnit, na nás je navrhnout řešení. Přizpůsobujeme se vždy požadavkům klientů. Umíme s našimi dodavateli vyjednat ty nejlepší ceny, a díky tomu Vás celá rozlučka vyjde levněji, než kdybyste si ji zařizovali sami. Vždy pro Vás vybereme to nejlepší, co půjde.

rozlucku se svobodou

Máme zkušenosti a kvalita je pro nás více než kvantita.

Rozlučky se svobodu organizujeme již od roku 2010. Máme za sebou několik let praxe, spolupráce s dodavateli i péče o naše klienty.  Každý rozlučkový balík v naší nabídce je postavený přesně tak, aby splňoval všechny požadavky. Žádný rozlučkový balík do nabídky nezařazujeme dříve, než jsme si stoprocentně jisti, že  Vám zaručí přesně takový zážitek, jaký si pro svoji oslavu přejete.

na rozlucce se svobodou

Flexibilita.

Jsme tu pro Vás každý den a to včetně sobot . Můžete nás kdykoliv kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Neříkáme NE a přijímáme každou výzvu. Pokud jste otáleli, a čekali s organizací rozlučky se svobodou jen na pár dní předem, nevadí. I takovou situaci se snažíme pro Vás vyřešit a rozluček zorganizovaných pouhý den nebo dva dopředu máme za sebou nespočet.


Vaše hodnocení.

Není podstatné, zda jste našimi novými či stálými klienty. Snažíme se všechny rozlučky se svobodou zorganizovat stejně pečlivě a děláme pro naše klienty vždy maximum. Pečlivost a pomoc je pro nás vždy na prvním místě. Uznání, kterých se nám od Vás každý den dostává, je pro nás potvrzením, že svoji práci děláme dobře. A to je pro nás to nejdůležitější.

damska jizda

Kreativita.

Naše práce nás baví a je naším koníčkem. Jsme kreativní, vymýšlíme pro Vás nové nápady na ty nejlepší rozlučky, děláme vše se stoprocentním nasazením a dokážeme z obyčejné rozlučky se svobodou udělat neobyčejnou a jedinečnou.

rozlucka se svobodou

Spolehlivost.

Dáváme si záležet na tom, aby při samotné rozlučce bylo vše bez nejmenších problémů. Z toho důvodu je vždy na začátku každé rozlučky se svobodou na místě také náš delegát/delegátka, kteří se starají o to, aby Vaše rozlučka proběhla tak jak má a k Vaší plné spokojenosti. Naše slovo platí.

Naším hlavním zájmem je kvalita nabízených služeb a spokojenost našich klientů. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Být nejlepší pro nás znamená být nejférovější.

Ušetřete si nervy, peníze i čas, a využijte pro zorganizování Vaší rozlučky se svobodou rozlucky.com.

Dostane maximální péči, férové ceny a nezapomenutelné zážitky. Jsme tu pro Vás.

Celý tým Rozlucky.com