VIP plavba s neomezeným pitím Zobrazit větší

VIP plavba s neomezeným pitím

Plavba po Vltavě s krásným výhledem a neomezeným pitím v naprostém soukromí. Náš oblíbený plavební balík. To nejlepší pro Vaši rozlučku se svobodou.

Rozlučková akce jako zábavná a zážitková plavba po Vltavě s přáteli a s nádhernými kulisami naší krásné stověžaté Prahy. Lepší rozlučkovou akci nenajdete! Nová loď Najade s kapacitou do 40-ti osob, je pro  skupinu přátel přímo ideální. K dispozici je pro chladnější počasí vytápěná kabina a horní, slunná paluba, která je kuřácká, je vhodná pro letní měsíce. Na lodi je plně zařízený bar, se skvělým výběrem rumů či doutníků. Dále Wi-fi zdarma, Bluetooth hudební systém a můžete zde platit kartou. Loď máte zcela pro sebe.

V rámci našeho plavebního balíku na Vás čeká neomezená konzumace čepovaného piva Pilsner, vína (červené / bílé), nealka, džusů, nebo teplých nápojů káva / čaj. Využijte i možnosti objednání občerstvení (podrobnosti Vám rádi sdělíme). 

A máme pro Vás ještě něco navíc. Jako překvapení pro ostatní si objednejte profesionální pánskou Strip show přímo na palubu lodi! Nevěsta to určitě ocení.

Vyberte si tuto rozlučkovou a osvědčenou pražskou klasiku, která potěší určitě každého. Naše delegátka se na místě postará o to, aby byly poskytované služby v tom nejvyšším standardu. 

Kapacita lodě je do 40 osob.

Na loď je možné si přinést také vlastní pití! To je velmi výjimečná nabídka. V tomto případě se hradí jednorázový poplatek za celou skupinu 790,- Kč.

Cena za další hodinu plavby je 4 900 Kč + 250 Kč / osoba za neomezené pití.

Co cena zahrnuje?

  • Rezervace lodě;
  • Služby kapitána a posádky lodě;
  • 2 hodiny plavby;
  • Neomezené pití: pivo, víno, nealko nápoje a teplé nápoje.

Celková cena

1 590,00 Kč

Počet osob Cena za osobu
8 (min) - 9 1 590,00 Kč
10 - 11 1 540,00 Kč
12 - 14 1 490,00 Kč
15+ 1 390,00 Kč

Zadaný čas je pouze orientační a přesný čas potvrdíme dodatečně v závislosti na dostupnosti dané aktivity.

27 dalších produktů ve stejné kategorii: