Rozlučka se svobodou pro pány - Praha

Dovolte nám zorganizovat tu nejlepší pánskou rozlučku se svobodou v Praze.

Vyberte si z naší nabídky aktivit:

Připravili jsme pro vás to nejlepší a nejzajímavější, co zábavní průmysl nabízí. Denní, večerní, zábavné, sexy, oddechové, ale i ulítlé aktivity. Zde máte možnost poskládat nejvhodnější rozlučkový program právě pro vaši skupinu.

Pánská jízda a Praha

Umíte si představit vhodnější místo pro organizaci rozlučkové párty než je samé srdce Evropy?  Praha vždy nabízela něco navíc. Kromě perfektní gastronomie, tradičních restaurací a známých nočních klubů tady najdete ještě mnoho dalšího. My vám nabízíme výběr toho nejlepšího od našich ověřených partnerů. Spokojenost našich zákazníků a vysoká kvalita služeb je pro nás to nejdůležitější. Proto s námi poplujete lodí vždy jen s příjemným a milým personálem, vezmeme Vás do čistých a upravených restaurací, zatančíte si v těch nejlepších pražských klubech, projedete se těmi nejluxusnějšími limuzínami a užijete si ten nejlepší dámský striptýz od skutečných profesionálek. Loučení se svobodou se tak stane skvělým večírkem pro celou skupinu. Navíc Vám nabízíme spoustu dalších zajímavých nápadů a tipů na denní zážitkové programy. Praha je celosvětově jedním z nejlepších míst na organizaci rozlučku se svobodou, proto i zahraniční turisté slaví tak důležitý životní krok právě tady. Ženich bude zaručeně spokojen.

Doprava a ubytování v Praze

Dostat se do Prahy není nic složitého. Praha je středoevropským dopravním uzlem, přijedete sem pohodlně vlakem, autobusem, autem, můžete přiletět letadlem nebo dokonce připlout lodí. Pro celou skupinu může být ale někdy náročné si zajistit odvoz z nádraží nebo letiště. Proto Vám nabízíme za výhodné ceny vyzvednutí a odvoz v rámci Prahy pro větší i menší skupiny. Můžete využít klasický mikrobus nebo stylovou limuzínu či dokonce celý Partybus. Praha nabízí obrovské možnosti ubytování od luxusních apartmánů až po menší romantické hotely. Navíc má jednu z nejlepších integrovaných hromadných doprav na světě. Při výběru ubytování tak není problém ubytovat se třeba i dále od centra.


Nápady na denní rozlučkový program pro pány v Praze

Rozlučka se svobodou nemusí být jen o večerní zábavě do pozdních ranních hodin. Ženich určitě ocení i denní doprovodné aktivity. Jedná se hlavně o outdoorové a zážitkové programy. Pro větší skupiny je velmi oblíbená rozlučková olympiáda nebo fotbalové hry. Pro fanoušky jiných sportů je skvělým tipem třeba Bubble fotbal. Můžete si zahrát i Paintball nebo si zastřílet z různých druhů zbraní. Pokud na večer již máte nějaký program, tím skutečně nejlepším denním zážitkem je plavba na lodi, při které si užijete i krásné výhledy na Prahu. Pro Vaše zrelaxování máme připravené Wellness nabídky, při kterých si můžete odpočinou a připravit se na nadcházející večer. 

Kluby, bary a večerní tipy na rozlučku v Praze

Toho, co Vám Praha nabízí k rozlučce se svobodou ve večerních hodinách je obrovské množství.  Bary, hudební kluby, restaurace a různé atrakce Vám vyrazí dech. Minimálně půlku večera a noci si raději pečlivě naplánujte dopředu, abyste se vyhnuli zbytečnému přesouvání přes celé město. Začněte třeba dobrou večeří se striptýzovým překvapením pro ženicha. Pak můžete pokračovat do některého z vyhlášených barů. Vždy si raději zařiďte v daném podniku rezervaci pro celou skupinu.  Skvělým tipem pro rozlučku je také plavba po Vltavě třeba s neomezeným pitím. K přesunům mezi kluby a hudebními podniky můžete využít luxusní limuzíny nebo vyzkoušejte i Pártybusem, který je stylizován jako hudební klub.

TOP aktivity pro pány v Praze

Naše nejpopulárnější aktivity organizované exkluzivně námi. Jsou orginální, sexy a nuda na nich určitě nebude. Ověřené časem, zákazníky a také přímo námi. Top rozlučka se svobodou, program pro ženicha zaručeně.