Steak rozlúčková večera

Steak rozlúčková večera

O aktivite

Nie nadarmo je to naša najviac objednávaná rozlúčka so slobodou. Vyskúšalo ju s nami už množstvo klientov a ich spokojnosť bola vždy maximálna. Chcete vedieť prečo? Tak čítajte ďalej..

Dobre si naplniť žalúdok a to nie len tak hocičím, ale vynikajúcim šťavnatým hovädzím steakom, pripraveným podľa vášho želania a zapiť to čerstvo natočeným vychladeným zlatým pivom. V spoločnosti skvelej partie, v kvalitnej a vychytenej reštaurácii v centre mesta a s príjemným a ústretovým personálom. Viete si predstaviť lepší a príjemnejší gurmanský zážitok? My vieme! Všetko presne tak isto, avšak doplnené o sladký dezert vo forme sexy tancujúceho ženského tela. Dámy a páni - resp. Páni a páni - servírujeme sexy horúci rozlúčkový dámsky striptíz.

Strip show bude prebiehať v súkromnom salóniku a vašou úlohou, ako ženíchových kamarátov, bude vybrať pre neho buď decentné a jemné, alebo odviazané a zábavné striptízové vystúpenie. S inštrukciami sa stačí potom obrátiť na náš sprevádzajúci personál. My spravíme všetko pre to, aby toto bola pánska jazda, na ktorú nikto z vás tak ľahko nezabudne a pri spomienke na ňu sa kútiky úst vždy vytiahnu smerom hore.

Vybrali sme pre vás a vašu rozlúčkovú skupinu kvalitnú reštauráciu v centre mesta a aby aj táto aktivita spĺňala vysoké štandardy našich rozlúčkových služieb, bude vás celým programom sprevádzať naša príjemná a skúsená párty hosteska. 

Aktivitu odporúčame skombinovať s Pártyslavou, kde vás po večeri zoberieme do pubu, strip klubu a music klubu v priebehu jedného večera. 


Cena zahŕňa:

  • Rezervácia stolov v modernej reštaurácii v centre mesta, 
  • chutná večera - kvalitný hovädzí steak s hranolkami, 
  • 2 veľké pivá, 
  • sexy strip show, 
  • sprievodkyňa/ sprievodca


Trvanie: cca 2 hod.

Cenník

Od osôb Do osôb Cena / os
6 6 55.00 €
7 7 51.00 €
8 8 49.00 €
9 9 47.00 €
10 11 45.00 €
11 11 44.00 €
12 12 43.00 €
13 13 42.00 €
14 15 41.00 €
15 15 40.00 €
16 39.00 €

Rezervácia

Počet osôb ( Min: 6 )
Cena za aktivitu {{ formatter().format(onlyProductPrice) }}
Cena celkom
{{ formatter().format(price) }}

Extra informácie

Aktivitu je možné zorganizovať aj pre menši počet osôb, avšak je nutné zaplatiť minimum pre 6 osôb. 

Začiatok aktivity je potrebný najneskôr do 21:30 hod. 

Kontaktujte nás

Pridajte si: