Prečo šperky od zlatníctva Loretta?

Šperky od Loretta - rodinného zlatníctva


Svadby priamo neorganizujeme, no vďaka niekoľkoročnom pôsobeniu na predsvadobnom trhu, kam rozlúčky patria, sme mali možnosť spoznať a spolupracovať s viacerými svadobnými dodávateľmi. 

A tak v rámci predstavovania  dodávateľov a partnerov, dovoľujeme si vám predstaviť rodinné zlatníctvo Loretta s moderným e-shopom a kvalitným zákazníckym servisom. Ich kamenné pobočky nájdete v Trenčíne a Ružomberku. Na otázky nám odpovedal a zlatníctvo Loretta predstavil Martin Smolka. 

Svadobné obrúčkyPrečo svadobné obrúčky od Loretta?

"Vďaka dlhoročnej zlatníckej tradícii v našej rodine je ručná výroba svadobných šperkov, najmä svadobných obrúčok, zásnubných prsteňov a rovnako aj šperkov na zákazku samozrejmosťou." 

Sperky na mieruVyrábate aj šperky na mieru?

"Plníme klientom túžby po dokonalých šperkoch, ktoré sú jedinečnými zjavmi na trhu. Ak túžite po špecifickom šperku a chcete byť jeho jediným vlastníkom, vyrobíme vám šperk na mieru, presne podľa predstáv alebo predlohy. Dôkazom, že šperky LORETTA majú úspech sú aj ocenenia, ktoré sme získali skoro každý rok v rôznych prestížnych súťažiach. " 

Zlato striebro diamantyS akými materiálmi pracujete?

"Na výrobu šperkov používame biele, žlté aj červené zlato, platinu a striebro. Diamanty pre Vás starostlivo vyberáme, aby mali skutočne tú najvyššiu kvalitu. "  

snubny prsten

Ako dlho trvá vyrobiť šperk na mieru?

"Ako výrobcovia sa s termínom dodania vieme vždy prisposobiť potrebe našich zákazníkov. Profesionalita a precíznosť samozrejme nechýba ani nášmu usmievavému sales teamu, ktorý je pripravený venovať sa Vašim potrebám a požiadavkám. Ak si objednáte termín vopred, vyhradíme si čas, potrebný pre výber šperkov iba pre Vás. Tešíme sa na každého jedného z Vás!" 


Ďakujeme za spoluprácu www.loretta.sk .