Rafting Rozlúčka so slobodou v Bratislave Zobraziť väčšie

Rafting

Zober svoju skupinu na šialenú jazdu divokou vodou. Len vy, raft, pádla, mohutné vlny, silný prúd a skutočný adrenalín... a naštastie aj skúsený inštruktor, ktorý sa postará o vašu bezpečnosť. V prípade nie najteplejšieho počasia budete mať k dispozícii aj neoprénové overaly, takže aj keby ste náhodou mali skončit vo vode, nič sa nedeje, bude vám stale teplúčko, resp. aspoň nezamrznete. Vďaka tejto vymoženosti, je rafting vhodný aj v chladnejších mesiacoch a nie je to už len čisto letná aktivita (väčšinou Marec až Október) 

S nami získate 90 minútový program, ktory pozostáva z 30 minútovej prípravy a 60 minútového raftovania na kanály neďaleko Bratislavy. Rafty máme k dispozícii od 4 do 8 osôb, takže vás inštruktori rozdelia podľa počtu. Tí, ktorí sa ani raz neprevrátia sú víťazmi a tí, ktorí sa prevrátia by mali vediet plávať, nech ich tam nemusíme potom loviť s lanami a záchrannými kolesami.

A keďže chceme zabezpečit, aby ste si rozlúčkovú aktivitu užili 100 percentne, odvezieme vás tam a aj dovezieme v cene. A samozrejme celý čas vám bude robiť spoločnosť naša príjemná rozlúčková hosteska.

Cena zahŕňa:

  • Prenájom raftu,
  • potrebná výstroj,
  • inštruktori,
  • obojstranný transport,
  • príjemná hosteska

Trvanie: cca 3 hod

Celková cena

49,00 €

Počet ľudí na aktivite Cena na osobu
6 (min) - 8 49,00 €
9 - 11 47,00 €
12+ 45,00 €

Zadaný čas je len orientačný a presný čas potvrdíme dodatočne v závislosti od dostupnosti danej aktivity.

Ďalšie produkty v tejto kategórií: